• SHOP
  • CLUB
0
Min garasje
Legg til kjøretøy
0
varer #16-5460
0,00 kr
Din handlekurv er tom
Det gjør det enklere å finne et produkt som er kompatibelt med kjøretøyet ditt
FINNER DU IKKE BILEN DIN I KATALOGEN?

FEBI BILSTEIN 32103 Oljefilter med tetningsring, Filterinnsats

Artikkelnummer: 32103 EAN: 4027816321033
anmeldelser - 5
Beskrivelse
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Høyde [mm]: 69
  • Tetningsring diameter [mm]: 72,5
  • Innvendig diameter [mm]: 24,2
  • Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: med tetningsring
  • Diameter [mm]: 65
  • Vekt [kg]: 0,055
  • for OE-nummer: 98 189 149 80
  • Varenummer: 32103
  • Vår pris: 63,98 kr
  • Produsent: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816321033
  • Motorkode: Denne karakteristikken varierer avhengig av bilmodell.
  • Tilstand: Helt nye
Bruksnummer: FEBI BILSTEIN 32103
På lager
63,98 kr

Pris inkl. 25 % mva.

ekskl. frakt

Legg til på ønskelisten
ОЕ nummer

OE referansenummer(nummere) sammenlignbart med det opprinnelige reservedelsnummeret:

FEBI BILSTEIN 98 189 149 80 Oljefilter

Helt likeverdige produkter

-55%
RIDEX 7O0017 Oljefilter billige i nettbutikk
Produkt info
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Høyde [mm]: 69,5
  • Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: med tetningsring
  • Diameter [mm]: 65,5
  • Vekt [kg]: 0,05
  • Varenummer: 7O0017
  • Vår pris: 47,33 kr
  • Produsent: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191356003
  • Tilstand: Helt nye
Detaljer
RIDEX 7O0017 Oljefilter
Artikkelnummer: 7O0017
Veil. pris

En veiledende pris er den veiledende utsalgsprisen som fastsettes av produsenten eller importøren av produktet og angis av produsenten, leverandøren eller forhandleren. AUTODOC viser veiledende utsalgspris (inkl. mva.) for et produkt hvis vi har fått prisinformasjon fra minst en leverandør, eller en annen kilde som har slik informasjon.

107,46 kr
47,33 kr
(Pris per produkt)
Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt
MAGNETI MARELLI 152071758833 Oljefilter billige i nettbutikk
Produkt info
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Høyde [mm]: 69
  • Diameter [mm]: 65
  • Diameter 1 [mm]: 24
  • Diameter 2 [mm]: 24
  • Varenummer: 152071758833
  • Vår pris: 47,78 kr
  • Produsent: MAGNETI MARELLI
  • EAN nummer: 8001063523606
  • Tilstand: Helt nye
Detaljer
MAGNETI MARELLI 71758833 Oljefilter
Artikkelnummer: 152071758833
47,78 kr
Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt
BLUE PRINT ADF122102 Oljefilter billige i nettbutikk
Produkt info
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Høyde [mm]: 69
  • Tetningsring diameter [mm]: 73
  • Innvendig diameter [mm]: 24
  • Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: med tetningsring
  • Diameter [mm]: 65
  • Vekt [kg]: 0,055
  • Se serviceinformasjon
  • Varenummer: ADF122102
  • Vår pris: 49,28 kr
  • Produsent: BLUE PRINT
  • EAN nummer: 5050063005561
  • Tilstand: Helt nye
Detaljer
BLUE PRINT ADF122102 Oljefilter
Artikkelnummer: ADF122102
49,28 kr
Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt
VALEO 586503 Oljefilter billige i nettbutikk
Produkt info
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Høyde [mm]: 69
  • innvendig diameter 2 [mm]: 24
  • Diameter [mm]: 65
  • Vekt [kg]: 0,06
  • Varenummer: 586503
  • Vår pris: 59,63 kr
  • Produsent: VALEO
  • EAN nummer: 3276425865037
  • Tilstand: Helt nye
Detaljer
VALEO 586503 Oljefilter
Artikkelnummer: 586503
59,63 kr
Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt
JAPANPARTS FO-ECO060 Oljefilter billige i nettbutikk
Produkt info
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Innvendig diameter [mm]: 24
  • Diameter [mm]: 67
  • Lengde [mm]: 70
  • Varenummer: FO-ECO060
  • Vår pris: 63,86 kr
  • Produsent: JAPANPARTS
  • EAN nummer: 8033001434026
  • Tilstand: Helt nye
Detaljer
JAPANPARTS FO-ECO060 Oljefilter
Artikkelnummer: FO-ECO060
63,86 kr
Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt
NIPPARTS N1315030 Oljefilter billige i nettbutikk
Produkt info
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Høyde [mm]: 70
  • Innvendig diameter [mm]: 24
  • innvendig diameter 2 [mm]: 24,0
  • Diameter [mm]: 65, 67,0
  • Varenummer: N1315030
  • Vår pris: 64,00 kr
  • Produsent: NIPPARTS
  • EAN nummer: 20100862833093283309
  • Tilstand: Helt nye
Detaljer
NIPPARTS N1315030 Oljefilter
Artikkelnummer: N1315030
64,00 kr
Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt
Autodoc workshop pånett Gjør-Det-Selv bilreparasjoner
Hvordan bytte motorolje og oljefilter på PEUGEOT 308 1 T7 (4A_, 4C_) [BRUKSANVISNING AUTODOC]
Hvordan bytte oljefilter og motorolje der på CITROËN BERLINGO M [AUTODOC-VIDEOLEKSJONER]
Hvordan bytte oljefilter og motorolje der på PEUGEOT 307 (3H) [AUTODOC-VIDEOLEKSJONER]
Hvordan bytte oljefilter og motorolje der på PEUGEOT 207 [AUTODOC-VIDEOLEKSJONER]
Hvordan bytte oljefilter og motorolje der på CITROEN C3 1 (FC, FN) [AUTODOC-VIDEOLEKSJONER]
Hvordan bytte oljefilter og motorolje der på FIAT 500 (312) [AUTODOC-VIDEOLEKSJONER]
Hvordan bytte oljefilter og motorolje der på PEUGEOT 206 1 (2D) [AUTODOC-VIDEOLEKSJONER]
Hvordan bytte oljefilter og motorolje der på CITROEN XSARA PICASSO (N68) [AUTODOC-VIDEOLEKSJONER]
Hvordan bytte motorolje og oljefilter på FIAT PUNTO BRUKSANVISNING | AUTODOC
Slik bytter du oljefilter og motorolje på en FORD TRANSIT MK7 [AUTODOC-VIDEOVEILEDNINGER]
Hvordan bytte oljefilter og motorolje der på FIAT PANDA (169) [AUTODOC-VIDEOLEKSJONER]
Hvordan bytte oljefilter og motorolje der på FIAT PUNTO 2 (188) [AUTODOC-VIDEOLEKSJONER]

Oljefilter Opplæringen/Steg for steg guide for reparasjon og utskifting

Oljefilter FEBI BILSTEIN 32103 : Erfaringer og anmeldelse

Har du noen gang kjøpt produktet Oljefilter 32103 fra FEBI BILSTEIN hos AUTODOC?

Anmeld produktet

Legg bilder eller videoer til anmeldelsen din
Legg til filer
3
Dette produktet er blitt vurdert av 5 kunder
0 stjerner 5 stjerner
Slik beregnes antall stjerner

Kundeanmeldelser og stjernevurderinger hjelper kundene våre med å finne ut mer om et produkt og avgjøre om det er verdt å kjøpe. Stjernevurderingene beregnes med en kompleks algoritme, som inkluderer hvor lenge det er siden anmeldelsen ble lagt inn, om produktet faktisk ble kjøpt i nettbutikken AUTODOC og om det ble returnert eller ikke.

Slik bekrefter vi anmeldelser

Med etiketten «Bekreftet kjøp» kan du finne anmeldelser fra kunder som har kjøpt produktet det gjelder i nettbutikken AUTODOC. Etiketten «Bekreftet kjøp» gjelder for anmeldelser av produkter som ble kjøpt fra samme konto, som anmeldelsen ble sendt fra. Anmeldelser uten etiketten «Bekreftet kjøp» er fortsatt viktige, etter vår mening, men vi kan ikke garantere at produktene som beskrives i slike anmeldelser ble kjøpt i nettbutikken AUTODOC.

FAKTA: Kunders spørsmål og svar

0 Spørsmål
Spørsmål om FEBI BILSTEIN Motoroljefilter 32103?
Hvis du fortsatt har spørsmål om produktet, eller hvis du ønsker detaljert informasjon om produktet. Du kan komme i kontakt med oss direkte her med spørsmålet ditt!
For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!
Oppgi understellsnummer, da kan vi behandle forespørselen din raskere

Populære innlegg

Betalingsmåter:
Betal med PayPal — Betal raskt og sikkert for 32103 FEBI BILSTEIN Motoroljefilter 4027816321033
Mastercard — betalingsmetoder for 32103 FEBI BILSTEIN Oljefilter 32103
Betal raskt og enkelt med Visa FEBI BILSTEIN Oljefilter 32103
Levering av FEBI BILSTEIN Oljefilter 4027816321033 umiddelbart etter betaling
Kjøpe høy-klasse merker av OEM bildeler med forskuddsbetaling eller betal ved levering
Oljefilter 32103 FEBI BILSTEIN 32103 kjøppå konto — lett og uten problemer online

Vil du vite mer om FEBI BILSTEIN Oljefilter?

Les Oljefilter 32103 FAQ og kundeanmeldelser!

Trenger du hjelp? Kontakt

Leveringsmåte:
Motoroljefilter 4027816321033 Pålitelig og sikkert med DHL
Receive Oljefilter 32103 fra UPS
Motoroljefilter 32103 levert pålitelig på døra av GHS

Alle bestillinger for minst 2600 kr leveres fraktfritt i Norge. Dersom total ordre er på mindre enn 2600 kr, tilkommer fraktomkostnader på 220,00 kr

FEBI BILSTEIN 32103: reservedeler med lignende egenskaper
4U Autoparts 33680LR
ACEMARK 133145
AKRON-MALÒ 1510019
ASAM AUTOMOTIVE 30548
AUGER 104202
CONTINENTAL 28.0002-2006.2
DODA 1110020015
EUROREPAR 1619269980
HOFFER 14084
IAP QUALITY PARTS 123-14073
JPN 10F5017-JPN
KAGER 10-0191
KAGER 10-0248
KRAFT AUTOMOTIVE 1702101
KRAFTVOLL GERMANY 06020011
KSH EUROPE 1801.0081058
MAGNETI MARELLI 150270024700
MAGNETI MARELLI 152071758833
47,78 kr* Beste prisgaranti
MEAT & DORIA 14084
OSSCA 09571
Omnicraft 2136154
PROFIT 1541-0181
Professional Parts 22430798
SAMPA 038.337
SIARIA 2M023
STELLOX 20-50339-SX
SWAG 11 93 2103
TOPRAN 302 318
102,63 kr*
UFI 25.060.00
95,78 kr*
WE PARTS 311080057
*Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt