• SHOP
  • CLUB
0
Min garasje
Legg til kjøretøy
0
varer #84-2837
0,00 kr
Din handlekurv er tom
Det gjør det enklere å finne et produkt som er kompatibelt med kjøretøyet ditt
FINNER DU IKKE BILEN DIN I KATALOGEN?

RIDEX 9F0006 Drivstoffilter Filterinnsats, Diesel, med tetningsring

Artikkelnummer: 9F0006 EAN: 4059191234127
anmeldelser - 44
  • Beskytter drivstoffsystemet godt mot forurensing og rask slitasje
  • Fanger opptil 98 % av objekter på ≥ 8 μm i diameter
  • Holder lenge takket være økt volum på filtermediet
Beskrivelse
  • Brennstofftype: Diesel
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Diameter [mm]: 68
  • Hus diameter [mm]: 68
  • Innvendig diameter [mm]: 11,5
  • Tetningsring diameter [mm]: 85
  • Vekt [kg]: 0,083
  • Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: med tetningsring
  • Varenummer: 9F0006
  • Vår pris: 63,06 kr
  • Produsent: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191234127
  • TECDOC-motornummer: Denne karakteristikken varierer avhengig av bilmodell.
  • Tilstand: Helt nye
Bruksnummer: RIDEX 9F0006
På lager
Veil. pris

En veiledende pris er den veiledende utsalgsprisen som fastsettes av produsenten eller importøren av produktet og angis av produsenten, leverandøren eller forhandleren. AUTODOC viser veiledende utsalgspris (inkl. mva.) for et produkt hvis vi har fått prisinformasjon fra minst en leverandør, eller en annen kilde som har slik informasjon.

135,60 kr -53%
63,06 kr

Pris inkl. 25 % mva.

ekskl. frakt

Legg til på ønskelisten
ОЕ nummer

OE referansenummer(nummere) sammenlignbart med det opprinnelige reservedelsnummeret:

RIDEX 77365902 Drivstoffilter

Helt likeverdige produkter

JAPANPARTS FC-ECO016 Drivstoffilter billige i nettbutikk
Produkt info
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Diameter [mm]: 67
  • Lengde [mm]: 102
  • Innvendig diameter [mm]: 25
  • Varenummer: FC-ECO016
  • Vår pris: 81,29 kr
  • Produsent: JAPANPARTS
  • EAN nummer: 8033001415216
  • Tilstand: Helt nye
Detaljer
JAPANPARTS FC-ECO016 Drivstoffilter Filterinnsats
Artikkelnummer: FC-ECO016
81,29 kr
Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt
MASTER-SPORT 723X-KF-PCS-MS Drivstoffilter billige i nettbutikk
Produkt info
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Høyde [mm]: 99
  • Diameter [mm]: 67
  • Innvendig diameter [mm]: 25
  • Tilleggsvare / tilleggsinfo: med tetning
  • Netto vekt [kg]: 0,09
  • bruttovekt [kg]: 0,13
  • Varenummer: 723X-KF-PCS-MS
  • Vår pris: 81,95 kr
  • Produsent: MASTER-SPORT
  • EAN nummer: 4250083973432
  • Tilstand: Helt nye
Detaljer
MASTER-SPORT 430007230 Drivstoffilter Filterinnsats, med tetning
Artikkelnummer: 723X-KF-PCS-MS
81,95 kr
Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt
JAPKO 3ECO016 Drivstoffilter billige i nettbutikk
Produkt info
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Diameter [mm]: 67
  • Lengde [mm]: 102
  • Innvendig diameter [mm]: 25
  • Varenummer: 3ECO016
  • Vår pris: 84,15 kr
  • Produsent: JAPKO
  • EAN nummer: 2248196790460
  • Tilstand: Helt nye
Detaljer
JAPKO 3ECO016 Drivstoffilter Filterinnsats
Artikkelnummer: 3ECO016
84,15 kr
Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt
DENCKERMANN A120184 Drivstoffilter billige i nettbutikk
Produkt info
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Høyde [mm]: 102
  • Diameter [mm]: 67
  • Varenummer: A120184
  • Vår pris: 89,93 kr
  • Produsent: DENCKERMANN
  • EAN nummer: 2218610579657
  • Tilstand: Helt nye
Detaljer
DENCKERMANN A120184 Drivstoffilter Filterinnsats
Artikkelnummer: A120184
89,93 kr
Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt
MAGNETI MARELLI 153071760527 Drivstoffilter billige i nettbutikk
Produkt info
  • Brennstofftype: Diesel
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Høyde [mm]: 100
  • Diameter [mm]: 68
  • Innvendig diameter [mm]: 24
  • Varenummer: 153071760527
  • Vår pris: 101,10 kr
  • Produsent: MAGNETI MARELLI
  • EAN nummer: 8001063836379
  • Tilstand: Helt nye
Detaljer
MAGNETI MARELLI 71760527 Drivstoffilter Filterinnsats, Diesel
Artikkelnummer: 153071760527
101,10 kr
Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt
BLUE PRINT ADK82327 Drivstoffilter billige i nettbutikk
Produkt info
  • Filtertype: Filterinnsats
  • Høyde [mm]: 101
  • Diameter [mm]: 68
  • Innvendig diameter [mm]: 12
  • Tetningsring diameter [mm]: 85
  • Vekt [kg]: 0,083
  • Tilleggsartikkel / tilleggsinfo 2: med tetningsring
  • Se serviceinformasjon
  • Varenummer: ADK82327
  • Vår pris: 101,53 kr
  • Produsent: BLUE PRINT
  • EAN nummer: 5050063823271
  • Tilstand: Helt nye
Detaljer
BLUE PRINT ADK82327 Drivstoffilter Filterinnsats, med tetningsring
Artikkelnummer: ADK82327
101,53 kr
Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt
Autodoc workshop pånett Gjør-Det-Selv bilreparasjoner
Hvordan bytte drivstoffilter på OPEL CORSA C (F08, F68) [AUTODOC-VIDEOLEKSJONER]
Bruksanvisning: Hvordan bytte Drivstoffilter på OPEL VECTRA C
Hvordan bytte Drivstoffilter på OPEL CORSA C [BRUKSANVISNING]
Hvordan bytte drivstoffilter på FIAT PUNTO BRUKSANVISNING | AUTODOC
Hvordan bytte Drivstoffilter på OPEL ASTRA H [BRUKSANVISNING]
Hvordan bytte drivstoffilter på FIAT DOBLO 1 (223) [AUTODOC-VIDEOLEKSJONER]

Drivstoffilter Opplæringen/Steg for steg guide for reparasjon og utskifting

Drivstoffilter RIDEX 9F0006 : Erfaringer og anmeldelse

2 anmeldelser

G.T. 29.09.2021
Bekreftet kjøp
no Lagt ut på autodoc.co.no

Bra produkt

Kommenter
Ø.N.K. 20.06.2022
no Lagt ut på autodoc.co.no

bra filter

Kommenter

Har du noen gang kjøpt produktet Drivstoffilter 9F0006 fra RIDEX hos AUTODOC?

Anmeld produktet

Legg bilder eller videoer til anmeldelsen din
Legg til filer
4
Dette produktet er blitt vurdert av 44 kunder
0 stjerner 5 stjerner
Slik beregnes antall stjerner

Kundeanmeldelser og stjernevurderinger hjelper kundene våre med å finne ut mer om et produkt og avgjøre om det er verdt å kjøpe. Stjernevurderingene beregnes med en kompleks algoritme, som inkluderer hvor lenge det er siden anmeldelsen ble lagt inn, om produktet faktisk ble kjøpt i nettbutikken AUTODOC og om det ble returnert eller ikke.

Slik bekrefter vi anmeldelser

Med etiketten «Bekreftet kjøp» kan du finne anmeldelser fra kunder som har kjøpt produktet det gjelder i nettbutikken AUTODOC. Etiketten «Bekreftet kjøp» gjelder for anmeldelser av produkter som ble kjøpt fra samme konto, som anmeldelsen ble sendt fra. Anmeldelser uten etiketten «Bekreftet kjøp» er fortsatt viktige, etter vår mening, men vi kan ikke garantere at produktene som beskrives i slike anmeldelser ble kjøpt i nettbutikken AUTODOC.

FAKTA: Kunders spørsmål og svar

0 Spørsmål
Spørsmål om RIDEX Drivstoffilter 9F0006?
Hvis du fortsatt har spørsmål om produktet, eller hvis du ønsker detaljert informasjon om produktet. Du kan komme i kontakt med oss direkte her med spørsmålet ditt!
For å stille spørsmålet må du fylle ut alle nødvendige felt!
Oppgi understellsnummer, da kan vi behandle forespørselen din raskere

Populære innlegg

Betalingsmåter:
Betal med PayPal — Betal raskt og sikkert for 9F0006 RIDEX Fuel Filter 4059191234127
Mastercard — betalingsmetoder for 9F0006 RIDEX Drivstoffilter 9F0006
Betal raskt og enkelt med Visa RIDEX Drivstoffilter 9F0006
Levering av RIDEX Drivstoffilter 4059191234127 umiddelbart etter betaling
Kjøpe høy-klasse merker av OEM bildeler med forskuddsbetaling eller betal ved levering
Fuel Filter 9F0006 RIDEX 9F0006 kjøppå konto — lett og uten problemer online

Vil du vite mer om RIDEX Fuel Filter?

Les Drivstoffilter 9F0006 FAQ og kundeanmeldelser!

Trenger du hjelp? Kontakt

Leveringsmåte:
Drivstoffilter 4059191234127 Pålitelig og sikkert med DHL
Receive Fuel Filter 9F0006 fra UPS
Drivstoffilter 9F0006 levert pålitelig på døra av GHS

Alle bestillinger for minst 2700 kr leveres fraktfritt i Norge. Dersom total ordre er på mindre enn 2700 kr, tilkommer fraktomkostnader på 220,00 kr

RIDEX 9F0006: reservedeler med lignende egenskaper
AKRON-MALÒ 1520003
ASHUKI by Palidium 0399-1308
ASHUKI by Palidium 0399-1308
ASHUKI by Palidium 0399-1308T
AUTOMEGA 1108130569
BOSCH 0 986 BF0 239
DODA 1110030004
IAP QUALITY PARTS 122-16077
JP GROUP 1218700509
KAGER 11-0390
KAGER 11-0390
KRAFT AUTOMOTIVE 1723002
KRAFTVOLL GERMANY 06030009
KRAFTVOLL GERMANY 06030034
KSH EUROPE 1804.0084068
KSH EUROPE 1804.0084068
MAGNETI MARELLI 150140031100
MAGNETI MARELLI 153071760527
101,10 kr* FORBRUKER VALG
MASTER-SPORT GERMANY 208DK-KF-PCS-MS
OSSCA 06836
Omnicraft 2136691
Professional Parts 23341377
STELLOX 21-00477-SX
STELLOX 21-00477-SX
STORM QUALITY PARTS 10644
TOPRAN 207 045
158,19 kr*
*Pris inkl. 25 % mva., ekskl. frakt